اخبار متناقض از استخدام پدر آتنا اصلانی! + عكس

[ad_1]

به گزارش سیفار به نقل از آران مغان، قصه تلخ “آتنا اصلانی” کودک معصومی که در پارس آباد مغان گرفتار چنگال مرد گرگ صفتی شد و به قتل رسيد؛ غصه نه تنها شهرستان پارس آباد بلکه تمام ایران زمین شده است. بطوري كه از رئيس جمهور، نماينده ولي فقيه، وزا، هنرمندان، ورزشكاران گرفته تا اقشار مختلف مردم كشورمان همگي به نوعي متاثر از اين اتفاق تلخ شدند و با دادن بيانيه و پيام تسليت با خانواده آتنا اصلاني ابراز همدري كردند.

اين روزها در حالي خانواده اصلاني در شوك اين حادثه ناگوار هستند كه آرامش آنها به نوعي با قصاص قاتل آتنا تسكين خواهد يافت. هر چند اين سرنوشت تلخ به گونه اي نيست كه در مدت زماني كوتاه از ذهن خانواده اصلاني پاك شود اما همين كه حكم اعدام قاتل جاني در سريعترين زمان ممكن اجرا شود، تا حدودي مي تواند آرامش از دست رفته به اين خانواده برگردد.

از اين حرفها كه بگذريم، اين روزها اخبار استخدام پدر آتنا اصلاني به بحث داغ برخي خبرگزاري ها، سايتها و شبكه هاي اجتماعي تبديل شده است و در حالي كه خانواده اصلاني داغدار دختربچه از دست رفته خود هستند، اين خبرگزاري ها و سايتها به نقل از رئيس جمهور و مسوولان ارشد استاني و كشوري از استخدام پدر آتنا خبر مي دهند.

اين اخبار در حالي مطرح است كه مشخص نیست بالاخره كدام مسئول مجوز استخدام بهنام اصلاني پدر آتنا را داده است!

در زير به اخباري كه از سوي رئيس جمهور، استاندار اردبيل و نماينده مردم شهرستانهاي پارس آباد و بيله سوار در رابطه با استخدام پدر‌ آتنا نقل قول شده را مشاهده مي كنيد.

وزیر كار: پدر آتنا با دستور رئیس جمهور شاغل شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دستور رئیس جمهوری برای رسیدگی به وضعیت اقتصادی خانواده آتنا اصلانی خبر داد و گفت: پدر آتنا با دستور رئیس جمهوری در یکی از مجتمع های کشت و صنعت مشغول به کار شد و قرار است خانواده وی به خانه ی مناسبی منتقل شوند.

***

با دستور استاندار اردبیل؛ خانواده آتنا اصلانی مورد حمایت نهادهای اجتماعی قرار میگیرد

از اول مردادماه پدر وی در یک شرکت دولتی مشغول بکار شده و مسکنشان هم فراهم می شود.

***
 

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس: استخدام پدر آتنا در شرکت پارس مهیا گردید

شکور پورحسین گفت: طی جلسه ای که با مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری بانک ملی در تهران داشته ام مجوز استخدام نامبرده را که بصورت ویژه خواست عموم مردم بود، دریافت کرده و ان شالله نامبرده از اول مردادماه در  شرکت پارس مشغول بکار خواهند شد.

***

 

پدر آتنا: به هیچ کس نگفته ام برایم کار پیدا کند

این اخبار در حالی از سوی مسوولان مطرح است که مشغول به کار شدن بهنام اصلانی پدر آتنا از زبان خودش طی تماس تلفنی بصورت رسمی تکذیب شد.

پدر آتنا مي گويد: به هیچ کس نگفته ام برایم کار پیدا کند. زیرا که قبل از اعدام قاتل آتنا به هیچ چیز به غیر از دعا و حمایت مردم احتیاج ندارم.

 

انتهاي پيام/

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *